Alışveriş Sepeti

0

Alışveriş çantanız boş

Mağazaya git

Hakkımızda

Anında Bitiyo, 2019 yılında Niğde, Türkiye'de kurulmuş bir markadır.

Başlangıçta Çerezcim olarak bilinen şirketimiz, kalite ve inovasyona olan tutkusunu hızla geliştirdi ve tüketicilerine daha seçkin ve özenle hazırlanmış ürünler sunma hedefiyle markasına yatırım yaptı. Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulan modern üretim tesisimizde, ürünlerimizin tarladan toplanmasından, işlenmesine, kavrulmasından, doğal çeşnilerle buluşturulmasından ve paketlenmesine kadar tüm süreçler, en yüksek gıda standartları ve gıda güvenliği koşullarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Anında Bitiyo, ürettiği inovatif ve doğal karışımlarla kuruyemiş sektöründe farklı kavurma ve kaplama teknikleri kullanarak sektörel bir farklılık yaratmıştır.

Anında Bitiyo olarak, misyonumuz; atıştırmalık lezzetlerimizle her anınıza enerji katmak, tazeliği ve doğallığı ile üstün kaliteyi sağlamaktır. Doğanın taptaze lezzetlerini, kaliteye olan tutkumuz ve inovatif yaklaşımımızla birleştirerek, her anınıza keyif katmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz ise; doğadan ilham alan ve tüketicinin yaşamına enerji katan lezzetlerle, global ölçekte lider bir atıştırmalık markası olmaktır. Kalitemizi en üst seviyede tutarak, müşteri taleplerini karşılamak ve ürün işleme süreçlerimizi sürekli geliştirerek, dünya çapında sürdürülebilir kalite elde etmeyi amaçlıyoruz. Anında Bitiyo olarak, doğallık, tazelik ve kaliteye olan bağlılığımızla, tüketicilerimize enerji dolu anlar yaşatmayı vaat ediyoruz. Bu vaadi yerine getirirken, işimizi tutkuyla yapmaktan ve tüketicilerimizin hayatına pozitif bir etki yapmaktan gurur duyuyoruz.